Vi arbetar varje dag med att hjälpa kunder att synas

Våra arbetsområden

Fösäljningsuppdrag

Säljuppdrag – Införsäljning av annonser, mässplatser, sponsorer etc. Tveka inte att höra av er om ni behöver hjälp med säljet. Vi kan sälj!

Produktion Print/ digital

Printprodukter – presentationsmaterial, foldrar, kundtidningar, kataloger mm. Digital produktion – Hemsidor, appar mm.

FOTO & grafisk produktion

Fotografering – Produktfotografering, porträttbilder & butiks – miljöbilder. Grafiskt material – Vi producerar det mesta inom grafiskt material. Filmproduktion

Event & Mässor

Vi arbetar aktivt med arrangemang och event på flera sätt. Berätta vad du har för planer så berättar vi hur vi kan hjälpa dig

Om oss

Några detaljer om oss
Du ser sällan oss men ofta våra kunder

Vi anser att det är DU, vår kund som skall synas, inte vi. På Chillimedia arbetar vi med alla typer av uppdrag, inget är för stort eller för litet. Vi är små och flexibla vilket ger oss en styrka och möjlighet att engagera oss lite extra i varje kunds specifika behov. Målet är alltid att hjälpa våra kunder att synas på allra bästa sätt. Är du nyfiken på hur vi skulle kunna hjälpa dig så slå oss en signal eller kom förbi så kan vi prata om hur du kan synas och höras bättre i framtiden!

  • FÖRSÄLJNING

    Annonsförsäljning, montrar, event etc.

  • TIDNINGSPRODUKTION

    Kundtidningar, bilagor etc.

  • GRAFISK PRODUKTION

    Grafisk produktion, profilering, foto, webproduktion, sociala media etc.

  • EVENT & MÄSSOR

    Mässor, event, föreläsningar etc.

Vårt team

Vi som arbetar på Chillimedia
Robin Fjällström
Filmproducent
Robin@chillimedia.se

070-647 16 75
Ulf Grenholm
Säljare/ Sociala media prod.
ulf@chillimedia.se

072-548 54 13
Peter Johansson
Webbutvecklare
peter@chillimedia.se

070-24 44 516
Johannes Karlsson
Projektansvarig
johannes@chillimedia.se

070-647 15 76
Emelie Lejon
Medierådgivare
emelie@chillimedia.se

070-647 17 87
Helena Norlin
Projektansvarig
helena@chillimedia.se

070 – 647 15 47
Anna Pättiniemi
Medierådgivare
anna@chillimedia.se

070-647 15 38
Susanne Wänman
Vd, Grafiker, Projekt
susanne@chillimedia.se

070-647 15 72
Thomas Wänman
Ägare & projekt
thomas@chillimedia.se

070-647 15 15
Christoffer Zackrisson
Medierådgivare
christoffer@chillimedia.se

070-647 16 98
Torbjörn Holm
Medierådgivare
torbjorn@chillimedia.se

070-188 80 52
Katarina Hällberg
Grafiker
katarina@chillimedia.se

072-069 98 87
Linnea Forsman
Medierådgivare
linnea@chillimedia.se

070-647 16 89

Nöjda kunder, javisst!

Kunden skall alltid vara nöjd med vårt arbete

Kontakta oss