Vi arbetar varje dag med att hjälpa kunder att synas

Våra arbetsområden

Fösäljningsuppdrag

Säljuppdrag – Införsäljning av annonser, mässplatser, sponsorer etc. Tveka inte att höra av er om ni behöver hjälp med säljet. Vi kan sälj!

Produktion Print/ digital

Printprodukter – presentationsmaterial, foldrar, kundtidningar, kataloger mm. Digital produktion – Hemsidor, appar mm.

FOTO & grafisk produktion

Fotografering – Produktfotografering, porträttbilder & butiks – miljöbilder. Grafiskt material – Vi producerar det mesta inom grafiskt material. Filmproduktion

Event & Mässor

Vi arbetar aktivt med arrangemang och event på flera sätt. Berätta vad du har för planer så berättar vi hur vi kan hjälpa dig

Om oss

Några detaljer om oss
Du ser sällan oss men ofta våra kunder

Vi anser att det är DU, vår kund som skall synas, inte vi. På Chillimedia arbetar vi med alla typer av uppdrag, inget är för stort eller för litet. Vi är små och flexibla vilket ger oss en styrka och möjlighet att engagera oss lite extra i varje kunds specifika behov. Målet är alltid att hjälpa våra kunder att synas på allra bästa sätt. Är du nyfiken på hur vi skulle kunna hjälpa dig så slå oss en signal eller kom förbi så kan vi prata om hur du kan synas och höras bättre i framtiden!

  • Tidningsproduktion

    Kundtidningar, bilagor etc.

  • Event & Mässor

    Mässor, event, föreläsningar etc.

  • Försäljning

    Annonsförsäljning, montrar, event etc.

  • Grafisk produktion

    Grafisk produktion, profilering, foto, webproduktion, sociala media etc.

Vårt team

Vi som arbetar på Chillimedia
Marie Nyman
Säljare
Marie@chillimedia.se 070-64716 98
Johannes Karlsson
Säljansvarig
johannes@chillimedia.se 070-6471576
Helena Norlin
Säljlansvarig
070-647 15 47 – helena@chillimedia.se
Anna Pättiniemi
Säljare
anna@chillimedia.se 070-6471538
Susanne Wänman
Vd, marknadsförare
susanne@chillimedia.se 070-647 15 72
Thomas Wänman
Ägare & projekt
thomas@chillimedia.se 070-647 15 15
Anna Paulson
Säljare
anna.p@chillimedia.se 070 647 16 89
Robin Fjällström
Filmproducent
Robin@chillimedia.se 070-647 16 75
Anita Nordström
Ekonomi
Anita@chillimedia.se

Notes

Lämna gärna en recension!

Nöjda kunder, javisst!

Kunden skall alltid vara nöjd med vårt arbete

Kontakta oss